Auto Poster Lamborghini
Afmetingen Maattabel
Materiaal
Maak 'm compleet
Meer posters, meer korting
Mix & match: de korting geldt over alle posters samen en wordt automatisch verrekend.
Auto Poster Lamborghini: het verhaal achter het design
Auto Poster Lamborghini
Geniet van de tijdloze elegantie en kracht van een iconische Lamborghini in een prachtig zwart-wit ontwerp. Deze poster vangt de essentie van snelheid en luxe, perfect voor elke autoliefhebber.
Waarom deze Lamborghini poster
Of je nu een fervent fan bent van sportauto's of gewoon een voorliefde hebt voor stijlvol design, deze Lamborghini poster brengt de opwindende wereld van high-performance voertuigen naar je muur.
Kwaliteit waar je jaren naar kijkt
Deze poster wordt in Nederland gedrukt op 180 grams premium papier met matte afwerking (FSC-gecertificeerd), of op 3 mm aluminium dibond. Verkrijgbaar in vier formaten van 30x40 cm tot 70x100 cm, los of met een stijlvolle zwarte lijst.
Auto Poster Lamborghini in jouw interieur
Voeg een vleugje snelheid en luxe toe aan je woonkamer, kantoor of garage met deze opvallende Lamborghini poster.
Past perfect bij jouw interieur
Deze poster komt het best tot z'n recht in de woonkamer of slaapkamer, los opgehangen voor een casual look of ingelijst voor extra diepte. Combineer 'm met andere designs uit onze collectie zwart-wit voor een gallery wall die echt van jou is.
Kwaliteit die je ziet en voelt
Gedrukt op 180 grams Canon SmartMatte papier (FSC) met een diepmatte afwerking en rijke, kleurvaste print. Verkrijgbaar in 4 formaten van 30×40 tot 70×100 cm, als premium papier of op 3mm aluminium Dibond. Binnen 1-3 werkdagen bij jou in huis, verzonden in een stevige driehoeksdoos.
De details. Specificaties en welke maat bij jouw muur past.
Specificaties
- Materiaal
- Premium papier, 180g Canon SmartMatte
- Afwerking
- Mat, FSC-gecertificeerd
- Levendige, kleurvaste print
- Verzending
- Stevige kartonnen driehoeksdoos
- Productieland
- Nederland
- Levertijd
- 1-3 werkdagen
- Artikelnummer
- 167
- EAN
- 6152039968968
- Materiaal
- 3mm aluminium Dibond
- Afwerking
- Mat, kras- en weervast
- Directe UV-print, vergeelt niet
- Ophangen
- Inclusief ophangsysteem, geen lijst nodig
- Verzending
- Vlak verpakt, extra beschermd
- Productieland
- Nederland
- Levertijd
- 1-3 werkdagen
Maattabel: welk formaat past bij jouw muur?
| Maat | Afmeting | Ideaal voor |
|---|---|---|
| XS | 30 × 40 cm | Bureau, boekenkast of als onderdeel van een gallery wall |
| S | 50 × 70 cm | Slaapkamer, hal of boven een dressoir |
| M | 60 × 90 cm | Woonkamer, boven de bank of het bed - onze populairste maat |
| L | 70 × 100 cm | Grote muren en als statement piece in de woonkamer |
Twijfel je tussen twee maten? Plak de afmeting met schilderstape af op je muur om het formaat te testen. Grote posters ogen vrijwel altijd beter dan te kleine.
Waarom je deze poster bij 25 Artstreet koopt. Zes redenen, elke bestelling weer.
Veelgestelde vragen. Over maten, materialen en bezorging.
Wat kost de Auto Poster Lamborghini?
De Auto Poster Lamborghini is er vanaf €10. Papier: 30x40 cm €10 · 70x50 cm €20 · 90x60 cm €25 · 70x100 cm €35. Dibond: 30x40 cm €44,99 · 50x70 cm €89,99 · 60x90 cm €119,99 · 70x100 cm €195,99.
In welke formaten is de Auto Poster Lamborghini beschikbaar?
In 4 formaten: 30x40 cm, 70x50 cm, 90x60 cm, 70x100 cm.
Van welk materiaal is de Auto Poster Lamborghini gemaakt?
De papieren versie drukken we op 180 grams Canon SmartMatte papier (FSC-gecertificeerd): mat, zonder glimmende coating, en binnenshuis lang kleurecht zolang hij niet in direct zonlicht hangt. De dibond-versie is een directe print op 3 mm aluminium.
Is er een dibond-uitvoering van de Auto Poster Lamborghini?
Ja: een directe print op 3 mm aluminium dibond, strak en zonder lijst. Verkrijgbaar in 30x40 cm, 50x70 cm, 60x90 cm, 70x100 cm.
Hoe hang ik de dibond-versie op?
Bij de dibond-versie leveren we zelfklevende ophangplaten los mee: plakken, ophangen, klaar. De dibond-uitvoering is bedoeld voor binnen.
Wat is de levertijd en wanneer is verzending gratis?
We drukken op bestelling in Nederland en leveren binnen 1 tot 3 werkdagen. In Nederland is verzending gratis vanaf €30.
Hoe houd ik de Auto Poster Lamborghini mooi?
Stof hem droog af en hang hem niet in direct zonlicht, dan blijft de matte print jarenlang mooi.
Wat kopers zeggen. Deel als eerste jouw ervaring.
Nog geen reviews op dit design. Bestelde je deze poster? Deel als eerste jouw ervaring.
Geweldig, precies de kleuren als op de site vermeld is.
Mooi design. Kwalitatief hoogwaardig fotopapier. Netjes verpakt en snel geleverd.
Ik vind het een hele mooie poster. Heb er zelfs nog twee besteld.
Prachtige poster van stevige fotokwaliteit.